
Tot ziens Dianne en Marcel
25 maart 2025 om 13:19 OverigRosaly en Julian nieuwe eigenaren Brownies-&downieS Wageningen
WAGENINGEN Het zal even wennen zijn na negen jaar: Brownies&downieS Wageningen krijgt nieuwe eigenaren. Zaterdag 12 april nemen Dianne en Marcel Dobbelsteen afscheid, dinsdag 15 april nemen Rosaly Kleis en Julian Wolf het stokje over.
Dianne en Marcel komen nog steeds met veel plezier vijf of zes dagen per week vanuit Brabant naar Wageningen. Maar ze merken wel dat de jaren gaan tellen. “We moesten ons contract met de landelijke organisatie weer verlengen, dit vonden we een geschikt moment om het stokje over te dragen. Het is tijd om meer te genieten van de kinderen en kleinkinderen, onze sociale contacten moeten hoognodig aangehaald worden en ook ons huis heeft inmiddels achterstallig onderhoud.”
Ondanks het besluit, gaan Dianne en Marcel Brownies&downieS en Wageningen zeker missen. “We kennen hier zo onderhand meer mensen dan in onze woonplaats. Het is hier zo gemoedelijk met een dorpse sfeer, het voelt voor ons als thuis. We gaan onze klanten dus missen. En onze medewerkers, want het is prachtig om terug te blikken hoe die de afgelopen jaren zijn gegroeid.”
Een voorwaarde om te stoppen was voor Dianne en Marcel dan ook dat het team goed werd overgedragen aan de nieuwe eigenaren. “Vooral voor onze 19 bijzondere medewerkers vonden dat essentieel, maar ook voor ons hele team van maar liefst 35 mensen. Met Rosaly en Julian hebben we er alle vertrouwen in dat dat helemaal goed gaat komen.”
Rosaly en Julian runnen al anderhalf de Arnhemse vestiging van Brownies&downieS. “Die is echter te klein om daar allebei fulltime mee bezig te zijn. Toen Wageningen op de markt kwam, vonden we dat al heel snel een perfecte aanvulling voor ons. Dianne en Marcel hebben hier met hun team iets heel moois neergezet. Daar gaan wij op voortbouwen.”