
Explosie bij café in Wageningen: twee verdachten aangehouden
13 maart 2026 om 11:25 MisdaadWAGENINGEN Bij een café aan de Vijzelstraat in Wageningen vond er in de nacht van donderdag op vrijdag om 02.50 uur een explosie plaats. Er raakte niemand gewond. Kort na de explosie hield de politie twee verdachten aan. Het gaat om een 19-jarige vrouw uit Rotterdam en een 22-jarige man uit Capelle aan den IJssel, laat een politiewoordvoerder weten.
,,Agenten zaten op het politiebureau toen ze om 02.48 uur een explosie hoorden. Ter plaatse bleek dat er een explosief bij het café was geplaatst. De voordeur was kapot en er lagen verschillende brokstukken op de grond. Kort na het incident is een auto staande gehouden. Twee personen uit het voertuig zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de explosie.”
In de nacht van woensdag op donderdag vond bij een woning in Achterberg ook een explosie plaats. De politie onderzoekt een mogelijk verband.










