Stijldansen bij BRANSZ
Stijldansen bij BRANSZ Stock

Stijldansen is terug in Wageningen

8 november 2022 om 17:45 Overig Deel je nieuws

Bij Bransz in Wageningen is er op zondagavond weer volop stijldansen. Zowel beginners, gevorderden en herintreders zwieren de dansvloer over in de tien verschillende Ballroom- en Latin stijlen. Het was tot een kwart eeuw geleden nog een vast onderdeel van menig opvoeding. Tijdens de dansfeesten leerde je je toekomstige levenspartner kennen en dat was dan direct een mooie voorbereiding op de openingsdans van je trouwfeest. In Wageningen ging je naar Arntz en later naar Swing-point. Helaas stopte al dit moois ruim tien jaar geleden en even leek het stijldansen helemaal verdwenen uit de regio.


De hoogste tijd dus om het stijldansen weer nieuw leven in te blazen vinden ze bij Bransz! Het stijldansen is met zijn vele dansstijlen erg afwisselend en biedt plezier voor jong en oud. Het is direct een avondje uit en daarom erg leuk om samen met je partner, een vriend of vriendin, op te pakken. 


Ondertussen is inmiddels ‘Strictly come dancing’ op de BBC1, waar een beroemdheid samen danst met een professionele danser, één van de meest bekeken programma’s op de Engelse televisie. En niet zonder reden, want wat is er gezelliger dan samen even in een andere wereld zijn tijdens het dansen van bijvoorbeeld een jive, een foxtrot of een wals.

Beter dan kijken is natuurlijk om het zelf te doen en zelf te ervaren. Stijldansen heeft namelijk een open cultuur en is een ideale combinatie van muziek, inspanning en gezelligheid.
De sfeervolle lessen worden bij Bransz gegeven door niemand minder dan Peter van Breenen.
Is Stijldansen iets voor jou? Je kan je deze week nog inschrijven voor een beginners- of opfris- cursus. Neem een kijkje op Bransz.nl of stuur een email naar info@bransz.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie