Zaterdag vond de 42e editie van de Veluweloop plaats. Op Sportscentre De Bongerd werd  het startschot verricht door Carolien Kroeze, rector magnificus van de WUR.
Zaterdag vond de 42e editie van de Veluweloop plaats. Op Sportscentre De Bongerd werd het startschot verricht door Carolien Kroeze, rector magnificus van de WUR. Dick Martens

Maar liefst 107 teams namen deel aan de 42e Veluweloop

14 oktober 2024 om 13:34 Overig

WAGENINGEN Zaterdagmorgen klonk op Sportscentre De Bongerd al om 9.00 uur het startschot van de 42e Veluweloop. Die openingshandeling werd verricht door Carolien Kroeze, sinds een half jaar rector magnificus van de WUR. Dat deed ze, onder toeziend oog van burgemeester Floor Vermeulen en zijn gast, György Gémesi, burgemeester van de Hongaarse partnerstad van Wageningen, Gödölö.

Door Dick Martens

Zij zagen vervolgens honderden lopers vertrekken voor ‘het grote groene breedtesportevenement met een groot recreatief karakter’. De estafetteloop gaat van Wageningen via de Posbank weer terug naar Wageningen. Daarbij wordt zo veel mogelijk over groene paden gelopen. Er kwamen maar liefst 107 teams aan de start, die uiteindelijk tot eenzelfde eindconclusie kwamen: ‘Het was één groot loopfeest!’

 

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie