
Contractverlenging voor ONA’53-trainer Martin Mol
9 oktober 2026 om 09:40 VoetbalWAGENINGEN Het bestuur en de technische commissie van ONA’53 meldde vrijdagmorgen, verheugd te zijn, dat hoofdtrainer Martin Mol zijn hernieuwde contract van zijn signatuur had voorzien. Met zijn handtekening verbond Mol zich nog twee seizoenen aan de Wageningse derdeklasser. Daarmee blijft Mol tot en met het seizoen 2028/2029 de scepter zwaaien bij de ONA-selectie.
door Dick Martens
ZEER TEVREDEN ,,Zowel het bestuur, de technische commissie, de spelersraad en de huidige selectiezijn zeer tevreden over de samenwerking met Martin”, licht Pascal de Wilde, lid van de technische commissie, de contractverlenging nader toe. ,,Die wederzijdse tevredenheid en het vertrouwen overheerste en maakte de beslissing makkelijk. De contractverlenging was dan ook snel een feit en geregeld.”
UITHANGBORD Mol begon in het seizoen 2020/2021 als hoofdtrainer bij ONA’53 en is in die hoedanigheid middels de langstzittende hoofdtrainer in de ONA-geschiedenis. ,,In de afgelopen jaren heeft Martin zich bij onze vereniging geprofileerd als een sociale, betrokken en gedreven trainer”, vervolgt de Wilde. ,,Een trainer die met die kwaliteiten dan ook perfect bij ons past. Daarnaast vertegenwoordigt hij de club op een manier die aansluit bij waar ONA’53 voor staat. Hij is dan ook het perfecte uithangbord voor ons. We zijn dan ook blij, dat Martin zijn toekomst aan ONA verbindt en we kijken uit naar de verdere samenwerking.”
VERTROUWEN Voor Mol, zijn staf en zijn selectie wacht dit seizoen nog een mooie uitdaging in de 3e Klasse waar na drie gespeelde wedstrijden, waarin twee keer werd gewonnen en één keer werd gelijkgespeeld, de koppositie wordt gedeeld met Advendo’57 uit Ederveen. ,,We wensen Martin, zijn staf en zijn selectie daarbij uiteraard heel veel succes en we kijken eveneens met vertrouwen uit naar de verdere samenwerking”, aldus de Wilde tot slot. Komende zaterdag (10 oktober) neemt ONA’53 het in eigen huis op tegen Columbia, de nummer 9 in de 3e Klasse E. Op Sportpark Van Ketwich Verschuur wordt om 15.00 uur afgetrapt.












