Live muziek en wereldse smaken aan de Rijn.
Live muziek en wereldse smaken aan de Rijn.

Blauwe Kamer Live in mei met muziek, diner én volledige line-up

7 mei 2025 om 11:38 Overig

WAGENINGEN Restaurant De Blaauwe Kamer organiseert in mei op donderdagavonden de reeks Blauwe Kamer Live. Op een van de mooiste plekken van Wageningen, aan de rand van de uiterwaarden, komen muziek, geuren en ontmoetingen samen. De line-up is inmiddels compleet. Tijdens Blauwe Kamer Live is er geen menukaart. Gasten krijgen een verrassingsmenu, geïnspireerd op een wereldkeuken. Vegetarisch of met vlees, kleurrijk en met zorg bereid. Elke avond wordt het diner gecombineerd met een liveoptreden.

DIVERS MUZIKAAL PROGRAMMA De reeks begint op donderdag 8 mei met Bob Glasmacher. Hij brengt folk, ballads en blues. Zijn verhalende liedjes nodigen uit tot luisteren. Op 15 mei treedt een trio op dat speciaal voor deze reeks een klein en poëtisch programma brengt: Murielle Klein Ikkink (zang), Edu Loppies (gitaar) en Raymond Haagen (slaggitaar). Ze maken deel uit van de coverformatie The Favourites.
Donderdag 22 mei is er geen optreden. Dan vindt het programma Wageningse Moed plaats, waarbij Wageningen stilstaat bij vrijheid, veerkracht en verbinding.
De afsluiter is op 29 mei, Hemelvaartsdag. Dan speelt Madlot. Deze Wageningse groep brengt oude volksmuziek op eigenzinnige wijze tot leven. Dansbaar, meeslepend en met flair.
MEER DAN MUZIEK Elke avond begint om 17.00 uur. Het diner start om 18.00 uur, de muziek om 19.00 uur. Wie alleen wil komen luisteren is welkom vanaf 19.00 uur. Entree is dan gratis.
Tegelijkertijd is de expositie Wildernis te zien. Beeldend kunstenaar Sophie Bekkering toont werk over de stille natuur boven de boomgrens. Twintig procent van de opbrengst van de kunstverkoop gaat naar Cultuurplein, voor nieuwe culturele projecten.
Reserveren voor het diner kan via:https://widget.guestplan.com/?id=AmtvLgw0de900b906f80e59fdb074e136080800a8647c115&locale=nl

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie