
Begin met hardlopen!
26 augustus 2022 om 13:14 Overig Deel je nieuwsHardlopen is gezond en ontspannend. Lijkt het jou ook fijn om blessurevrij de 5 km te kunnen hardlopen? AV Pallas ‘67 in Wageningen organiseert daarvoor nu weer de populaire cursus ‘Begin met hardlopen!’.
Je bouwt rustig op en verbetert (in)direct je loophouding, -techniek en je lichaamskracht. Bovendien kom je er achter dat onze training meer is dan alleen conditie en hardlopen. Het gaat ook om plezier in hardlopen. Ervaren en deskundige hardlooptrainer Moussa Kallo begeleidt jou naar het kunnen rennen van die 5 km na 11 weken.
De trainingen zijn op de blauwe atletiekbaan van sportpark De Bongerd, met uitstapjes naar het Binnenveld, het bos of de Campus. De cursus start op donderdag 15 september, van 20:00 tot 21:30 uur. De laatste bijeenkomst, op 1 december, bestaat uit een testloop van 5 km met daarna een feestelijke afsluiting. Na het voltooien van de testloop ontvang je een mooi loopshirt.
Interesse? Lees meer en meld je dan snel aan op www.pallas67.nl.








