
Nieuwe voorzitter Wagenings Nut
21 februari 2023 om 19:22 OverigWAGENINGEN Sponsor van goede doelen in Wageningen, Wagenings Nut, heeft een nieuwe voorzitter. Diane Dresselhuis heeft de voorzittershamer overgenomen van Michael van den Born, die na 6 jaar afscheid heeft genomen van het bestuur van de vereniging.
Wagenings Nut heeft als doel om initiatieven uit de Wageningse samenleving voor de Wageningse samenleving financieel te ondersteunen. Het bestuur komt driemaal per jaar bij elkaar om nieuwe aanvragen voor steun te beoordelen en kent deze toe op basis van een aantal criteria. Het moet bijvoorbeeld gaan om doelen die van nut zijn voor alle Wageningers en waarvan het resultaat een blijvend en concreet karakter heeft.
De nieuwe voorzitter maakt zich sterk om Wagenings Nut bij zoveel mogelijk organisaties onder de aandacht te brengen. Diane Dresselhuis: “We merken dat er na Corona minder organisaties bij ons aankloppen voor steun, terwijl verbinding in de Wageningse samenleving meer dan ooit belangrijk is. Een onlangs gehouden brainstorm gaf ons een beter inzicht in hoe we organisaties met sociale, culturele en sportieve activiteiten effectief kunnen bereiken. Wie tips heeft over organisaties die financiële steun kunnen gebruiken, kan dat aangeven via het contactformulier op www.wageningsnut.nl.”
Wagenings Nut steunde de afgelopen jaren uiteenlopende initiatieven van en voor Wageningers, op cultureel, sportief en sociaal gebied. Voorbeelden daarvan zijn de stadsboerderij, de skatebaan, de Grote Kerk en het Leeffestival.
Binnen Wagenings Nut is ruimte voor enkele nieuwe bestuursleden. Wie interesse heeft om mee te doen, kan contact opnemen met het secretariaat via 06-46474216 of wageningsnut@gmail.com.
















