Sara de Boer speelde vorig jaar in de Stadsbrouwerij.
Sara de Boer speelde vorig jaar in de Stadsbrouwerij. Wessel Donkervoort

Er zijn nieuwe geheimen

8 november 2023 om 08:59 Overig

WAGENINGEN Op 24, 25 en 26 november is de tweede editie van Het Geheim van Wageningen. Wie nog kaartjes voor dit spektakel wil, heeft pech. Alle voorstellingen zijn sinds begin november al uitverkocht. Toch is er nog een kans om aan kaartjes te komen. Vandaag start een speurtocht in de stad waarbij je op zoek kunt gaan naar drie keer twee kaartjes.

Het Geheim van Wageningen is een theaterwandeling op plekken waar je normaal gesproken nooit komt. Zo kwamen de bezoekers vorig jaar in het rioolgemaal aan de Niemeijerstraat, in de kluis van het oude SNS-gebouw en in de bierbrouwerij op het Conventplein. Toneelspelers en musici van lokale amateurgezelschappen hielpen de bezoekers om beetje bij beetje achter het geheim van Wageningen te komen.

Cultuurontwikkelaars Didi de Vries en Ron van der Sterren coördineren het geheel. “Vorig jaar hebben we veel positieve reacties ontvangen. Zowel van bezoekers als van artiesten. Het was dus duidelijk dat het dit jaar een vervolg moest krijgen. De Waterlanders hebben opnieuw het script geschreven, meer dan 20 artiesten werken mee, we hebben per locatie een regisseur en er zijn weer nieuwe verrassende locaties. Vorig jaar waren we met 300 bezoekers helemaal uitverkocht, daarom hebben we geregeld dat er dit jaar 500 kaarten waren. Maar ook die zijn nu allemaal al verkocht.”

Om degenen die achter het net visten nog een laatste kans te geven, worden de allerlaatste kaarten vanaf vandaag verstopt in de stad. “Via de social media van de bblthk en onze website geven we tips waar mensen die kaarten zouden kunnen vinden. We zijn heel benieuwd hoe snel Wageningers achter deze geheimen gaan komen”, lachen Didi en Ron.

Nu ook deze tweede editie een enorm succes is, komt er volgend jaar vast weer een vervolg. Maar zijn er wel genoeg geheimen? Didi lacht geheimzinnig. “Iets is pas een geheim als je het geheim maakt. Er zijn dus altijd weer nieuwe geheimen.”

www.hetgeheimvanwageningen.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie