Elke dag water drinken
8 juni 2020 om 08:40 AlgemeenKinderburgemeester Mats van de gemeente Wageningen roept de jeugd in een filmpje op Youtube en Facebook op om elke dag water te drinken. Het is de nieuwe campagne van Lekker in je Vel!, die de Wageningse kinderen, jeugd en jongeren oproept om elke dag een gezonde keuze te maken. Dit keer door het drinken van water te promoten.
WAGENINGEN - Water is de meest verfrissende en gezonde drank die er bestaat. Het komt gewoon uit de kraan en kan onbeperkt gedronken worden. Sterker nog, een paar liter per dag is raadzaam. Het is goed voor je hele lichaam, geeft een gezonde huid, is voeding voor je brein en geeft energie.
Kinderburgemeester Mats van de gemeente Wageningen in de video: “Ik vind water drinken superlekker en doordat ik water drink, zit ik lekker in mijn vel. Er komen in Wageningen ook steeds meer watertappunten waaruit je water kunt drinken.”
Diverse organisaties in Wageningen zijn aangeschreven om mee te helpen de eenvoudige boodschap uit te dragen.
Wie mee wil doen of meer informatie wil, kan contact opnemen met Manon Ruijgrok van Lekker in je Vel! via manon.ruijgrok@sportservice-wageningen.nl of 06-46132921.






