De derde editie van Dinner On The Dike wordt een heuse XL versie, met maximaal 3000 bezoekers
De derde editie van Dinner On The Dike wordt een heuse XL versie, met maximaal 3000 bezoekers Herman Stover

Steuntje aan de Dijk

24 juli 2025 om 11:03 Overig

Sponsoractie Dinner On The Dike XL

WAGENINGEN Op zaterdag 16 augustus organiseert Food of Cultures met de AID Wageningen de eerste Dinner On The Dike XL. Tussen 16:00 en 21:30 uur kunnen in totaal 3000 mensen genieten van heerlijk eten, goede gesprekken, het schitterende uitzicht over de Wageningse uiterwaarden en veel live optredens, op deze geliefde plek op de Grebbedijk.

DELEN SMAAKT BETER Food of Cultures zou Food of Cultures niet zijn als er ook dit keer geen sponsoractie op touw zou worden gezet. Volgens het beproefde principe “Delen Smaakt Beter” organiseert Food of Cultures al jaren succesvolle sponsoracties, die zorgen dat mensen met bijvoorbeeld minder financiële middelen en/of mensen uit het AZC kunnen deelnemen en genieten.

IEDEREEN KAN MEEDOEN Mede-eigenaar van Food of Cultures, en hun Restaurant de Blaauwe Kamer, Masood Eslami vertelt enthousiast: “Onze productiecoördinator Jasper Somsen en ik zaten te brainstormen over een sponsoractie voor de komende Dinner On The Dike. Vrij gauw kwamen we op het idee om alle mensen gezamenlijk de kans te geven een directe bijdrage te leveren voor gratis kaarten voor hun mede-Wageningers in de minima en het AZC. Dinner On The Dike heeft als belangrijkste doel om mensen uit alle lagen van de bevolking met elkaar te verbinden. Een feest van diversiteit en inclusie. Iedereen kan meedoen aan onze sponsoractie. Niemand hoeft aan de zijlijn te staan”.

STEUNTJE AAN DE DIJK De sponsoractie “Steuntje aan de Dijk” is speciaal opgezet voor de komende Dinner On The Dike XL. De sponsoractie is gericht op zowel particulieren als bedrijven. Het principe is eenvoudig: Er zijn drie sponsorpakketten, waarbij de sponsor kan kiezen om 5, 10 of 20 kaarten te doneren. Food of Cultures verdubbelt iedere sponsorpakket. 

Productiecoördinator Jasper Somsen: “Sponsor je 5 kaarten, dan maken we samen 10 mensen gelukkig. Bij sponsoring van 10 of 20 kaarten zijn dit respectievelijk 20 of 40 gelukkigen. Uiteindelijk hopen we 200 mensen te mogen verwelkomen, die via ons een sponsor ticket hebben ontvangen. Het is een heerlijk idee dat we met zijn allen de schouders onder deze sponsoractie zetten. De eerste donaties hebben we al ontvangen.”

Meer informatie over “Steuntje aan de Dijk” is te vinden op onder meer de websites foodofcultures.nl en cultuurstadwageningen.nl

TICKETS Wil je ook genieten op zaterdag 16 augustus op de Grebbedijk, koop dan je Dinner On The Dike XL tickets via AID Wageningen: www.aidwageningen.nl

Dinner On The Dike XL is een initiatief van Food of Cultures in samenwerking met de Algemene Introductie Dagen van de Wageningen Universiteit & Research. Het evenement wordt ondersteund door Welkom in Wageningen en Cultuurstad Wageningen.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie